Hakkımızda
Firmamız Odak Optik Saat 20 senedir saat ve gözlük sektöründe faaliyet göstermektedir. Odak Optik Saat sitede satılan tüm saat, güneş gözlüğü markalarının yetkili bayisidir. Sitemizde satılan saat ve güneş gözlüğü markalarının tümü Türkiye distribütörü garanti kapsamındadır. Paralel ithalatla yurtdışından getirilen ürünler sitemizde satılmamaktadır.

Casio, Emporio Armani, Fossil, Diesel gibi birçok prestijli saat markasının yetkili bayiliğini yapmaktayız. Onlarca marka binlerce model saate kısa sürede göz atıp saatkaca güvencesi ile alabilirsiniz. Erkek saatleri, bayan saatleri, spor, klasik saatler binlerce çeşit saatkaca.com da.

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişler %100 güvence altındadır. Ödeme sayfasında girmiş olduğunuz kart bilgileri veri tabanımıza kaydedilmemektedir. Kart bilgileriniz sadece banka ile haberleşmek için kullanılmaktadır. Sitemizdeki saat, güneş gözlüğü modellerinin büyük bir bölümü mağaza ve merkez depo stoklarında bulunmaktadır. Siparişini vermiş olduğunuz ürün direkt olarak depo stoklarımızda adresinize hızlı bir şekilde gönderilir. Siparişini vermiş olduğunuz saatin veya güneş gözlüğünün aynısı adresinize gönderilir. saatkaca kesinlikle beğendiğiniz ürünün benzeri , farklı rengini göndermemektedir.

E-Ticarette Alış Veriş Deyince İlk Akla Gelen Firmanın Güvenilir Olup Olmadığı Daha Sonra İse Fiyatlarının Uygunluğudur.

Güvenlik Açısından Tedirginliklerin Kargo Firmalarının Kapıda Ödeme Sistemine Geçmesiyle Bu Sorun Ortadan Kalkmıştır , Şimdi Sadece Ürünü Ucuza Bulmak Kalmıştır.

Sizlerin değerli vakitlerinizi de düşünerek hizmetlerimize bir yenisini ekledik.

Artık evinizden veya işyerinizden istediğiniz ürüne kolayca ulaşabileceksiniz.

www.saatkaca.com Adresinden Sizlere En Uygun Fiyatlarla Ürünlerinin Tedariğini Sağlamanın Gururunu Yaşamaktayız.

Hedefimiz Türkiye`nin En Kaliteli Ürünlerini En Uygun Fiata Tedariğinizde 1 Numara Olmak..

Kıymetli Müşterilerimiz,

İlginize ve güveninize teşekkür eder saygılar sunarız...

 Değerlerimiz

® İnsan odaklı olmak

® Öğrenmeyi öğrenmek

® Bilimsellik

® Dürüstlük ve güven

® Ekip çalışması